×

İade & Değişim

StilKapinda.com üzerinden satın aldığınız ürünler,  kişiye özel ithal sipariş niteliğinde olmakta ve anlaşmalı ithalatçı firmamızdan teslim alınmasından sonra, tüm kontrolleri titizlikle yapılarak tarafınıza gönderilmektedir. Bu sebeple; siparişinizde belirtilen nitelikler dışında (yanlış ürün, yanlış renk, yanlış beden vb.) gönderimin oluşmasına sebebiyet vermemekteyiz. (Satışa sunulan ürüne ait görseller; ürünün çekiminin yapıldığı ortam ışıklarından kaynaklı, bir kaç renk tonu farklılık gösterebilir. Ayrıca, dış ve iç giyim ürünleri ebatlarında 1-3 cm farklılık oluşabilmektedir.) Uluslararası lojistik firmasından kaynaklı oluşan taşıma esnasında malın zarar görmesi, görsel bütünlüğünün bozulması gibi durumlarda, ürünün anlaşmalı ithalatçı firmamıza iade edilip, sorunsuz şekilde tekrar kargo edilmesinden kaynaklı olaşacak teslimat süresi farklılığını saklı tutmaktadır. StilKapinda.com üzerinde teslimat süresi 2-4 hafta olarak belirtilen ürünler yurtdışı stoklu olup, eş zamanlı stok kontrolü sağlanamamaktadır, bu sebeple; satın alma işlemlerinden önce stok durumu için iletişime geçmenizi öneririz. Ürünler kişiye özel getirtildiğinden bizden kaynaklı olmayan sorunlarda ürün kusurlu değilse iadesinin yapılması mümkün değildir.   StilKapinda.com‘dan kaynaklanan istisnai bir yanlışlık olması durumunda, siparişinizde belirtilen nitelikler dışında (yanlış ürün, yanlış renk, yanlış beden ürünün gönderilmesi) teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde, ürününüzü size gönderilen adrese  iade yapabilirsiniz.

( Bizden kaynaklı olmayan (kusursuz ürünler) İade taleplerinde tarafımızca  sipariş başına ödenen  %30 gümrük vergisi ve kargo bedeli olan 8 Dolar ücret sipariş tutarınızdan düşülecektir. ) Fatura olmadan ürün iade ve değişim işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkün olmamaktadır. Diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. Abiye, Elbise kategorisinde yer alan ürünler kişiye özel üretim niteliğinde olmaktadır ve bu sebeple iade kabul edilememektedir, mağduriyetin giderilmesi açısından beden değişimi imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca, İç Giyim sınıfında olan ve vücut ile birebir temas eden ürünlerin hijyen açısından iadesi mümkün olmamaktadır. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İade ve değişim için; tüm ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm içeriği ile birlikte eksiksiz olarak, fiziksel açıdan hiçbir hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. İadeniz, StilKapinda.com‘un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde en geç 3 gün içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve StilKapinda.com‘un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden StilKapinda.com sorumlu olmamaktadır.

DEĞİŞİM İLE ALAKALI NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

İadeniz, StilKapinda.com‘un ilgili birimlerine ulaştığında sizlere dönüş yapılarak ve StilKapinda.com hesabınıza bakiyeniz yüklenerek işlem sağlanmaktadır. İade tutarınızın altında verilen siparişlerde değişim işlemi sağlanmamaktadır. Göndermiş olduğunuz ürün tutarı ile aynı yada üzeri verilen siparişlerde değişim sağlanmaktadır. İade ettiğiniz ürün tutarı ile aynı siparişlerde hiçbir ücret ödenmemektedir. İadenizin üzerinde verilen siparişlerde kargo masrafı firmamıza ait olup kapıda ödeme masrafı size ait olacaktır.

Yukarı Git