Moda ve trendler her sezon modellerinde değişiklik gösteriyor, özellikle de renk ve desenler her sezon, yaz kış bahar aylarında farklılık göstererek markaların koleksiyonlarına yön veriyor. Öyle bir renk çıkıyor ki karşımıza; o da Siyah Beyazın asil uyumu.. Zamana ve moda trendlerine karşı her sezon moda olmayı başarıyor, gardroplarımızın vazgeçilmezi olmayı başarıyor.

siyah beyaz baskılı çantasiyah beyaz bez ayakkabısiyah beyaz bikinisiyah beyaz deri spor ayakkabısiyah beyaz ekose ceketsiyah beyaz elbise

Bu yaz da, desenlerde tropikal esintilere yer veren desenler, yaz aylarının vazgeçilmezi mavinin tonları da moda. Keskin hatlı desenler ve danteller de hala trendini kaybetmedi. Yaz sezonunda kullanılan rengarenk renkler adeta coşuyor. Gardroplarımızda yer alan her yeni parça, modası geçmiş model ve renkleri, gardropumuzda arkalara itmeyi başarıyor. Bu renklerin içerisinde öyle bir renk çıkıyor ki karşımıza; o da siyah beyaz! Moda kelimesi hayatımıza girdiğinden beri demode olmuyor desek yalan söylemiş olmayız.

siyah beyaz iki parça elbisesiyah beyaz kar botusiyah beyaz kol çantasısiyah beyaz mayokinisiyah beyaz puantiyeli elbise

Her sezon farklı renk ve desenler çıkıyor karşımıza, çoğu bir sonraki sezon demode olarak karşımıza çıkarken, siyah ve beyaz birleşimi olan renk ve desenler her sezon modacıların vazgeçilmezi olmayı başarıyor. Bu iki renk uyumu bu sezon hiç olmadığı kadar modacıların oldukça sık kullanacağını ortaya koyuyor. Uzun yıllardır modaya konu olan bu renkler en bilindik şekli olan puantiyeli modelleri ayakkabılar, elbiseler, çantalar, şallar, gömlekler vb. daha bir çok parçada göreceğiz.

siyah beyaz sneakerssiyah beyaz stilettosiyah beyaz taşlı sneakerssiyah beyaz trapeze çantasiyah beyaz uzun mont

Özellikle de siyah ve beyazın bu kadar ilgi görmesinin en önemli nedenlerinden biri de; vücut hatlarımızı olduğundan farklı bir formda göstermesi oluyor. Bu yılın modasında özellikle de elbiselerde sıkça kullanılan bu iki renge vitrinler de sıkça rastlayacağız. Bu muhteşem iki rengi kullanmaya, koleksiyoncular bir çok modelinde kullanmaya başladı bile. Şöyle bir baktığımızda ayakkabılara konu olan siyah ve beyaz özellikle stiletto ve babet gibi klasik görünümlü ayakkabıların vazgeçilmezi olmuşa benziyor. Kapitone desen ile birleştirilen bu iki rengi ayakkabı ve çanta modellerinde sıkça göreceğiz bu yıl.

siyah-beyaz-vintage-elbisesiyah beyaz yüksek bel bikinisiyah beyaz zımbalı çantasiyah beyaz zımbalı mini çanta


Warning: Illegal string offset 'cookies' in /home/stilkapinda/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2294

Yorumunuzu Bırakın